Акција
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-11%

Распродадено

EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-7%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.999 ден.13.999 ден.
12.999 ден.13.999 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-12%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
-10%

Распродадено

Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
35.999 ден.39.999 ден.
35.999 ден.39.999 ден.
-28%
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка OUTLET Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка OUTLET
1.299 ден.1.799 ден.
1.299 ден.1.799 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-7%
GREE SOYAL GWH12AKC-K6DNA1A inverter GREE SOYAL GWH12AKC-K6DNA1A inverter
55.990 ден.59.900 ден.
55.990 ден.59.900 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
Распродадено
ISKRA AR 2800Т бензински агрегат
 • ISKRA AR 2800Т бензински агрегат

ISKRA AR 2800Т бензински агрегат

24.999 ден.25.999 ден.
Производител: Iskra
Шифра на производ: ISKRA AR 2800Т бензински агрегат
Достапност: На залиха
Количина:
 Бензински агрегат
• Работна излезна моќност (S1): 2600 W
• Максимална излезна моќност (S2 5мин): 2800 W
• напон: 2 × 230V ~ 50Hz
• Тип на мотор: 4-такт (AR170F)
• Максимален капацитет на моторот: 4,1 kW
• Волумен на моторот: 208 см3
• Брзина во мирување: 3000 вртежи во минута
• воздушно ладење на моторот
• Номинална струја: 11,3 А
• Гориво: безоловен бензин
• Капацитет на резервоарот за гориво: 15 l
• Стартување: рачно
• Работно време: 10 ч
• АВР систем (автоматско регулирање на напонот)
• НТ: 38 кг
• БТ: 40 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-13%

Распродадено

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-125-250 Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-125-250
7.499 ден.6.499 ден.
7.499 ден.6.499 ден.

Распродадено

-14%

Распродадено

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-250-500 Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-250-500
10.999 ден.9.499 ден.
10.999 ден.9.499 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-300-600 Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-300-600
11.490 ден.9.999 ден.
11.490 ден.9.999 ден.

Распродадено

-6%

Распродадено

ISKRA AR 2500 бензински агрегат ISKRA AR 2500 бензински агрегат
24.499 ден.22.999 ден.
24.499 ден.22.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra ISKRA AR 2800Т бензински агрегат  Бензински агрегат • Работна излезна моќност (S1): 2600 W • Максимална излезна моќност (S2 5мин): 2800 W • напон: 2 × 230V ~ 50Hz • Тип на мотор: 4-такт (AR170F) • Максимален капацитет на моторот: 4,1 kW • Волумен на моторот: 208 см3 • Брзина во мирување: 3000 вртежи во минута • воздушно ладење на моторот • Номинална струја: 11,3 А • Гориво: безо.. Category: Product #: ISKRA AR 2800Т бензински агрегат Regular price: 24.999 ден. 24.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store