Акција
-13%
ISKRA AF-32Q air фритеза ISKRA AF-32Q air фритеза
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
7.499 ден.9.330 ден.
7.499 ден.9.330 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
-7%

Распродадено

EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-8%
AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-9%
BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг
46.999 ден.51.899 ден.
46.999 ден.51.899 ден.
Распродадено
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
 • Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
 • Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример

Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример

10.999 ден.12.499 ден.
Производител: Iskra
Шифра на производ: BG-TU430
Наградни поени: 100
Достапност: Нема залиха
Количина:

Карактеристики на производот
• Волумен на моторот: 42,7 cm3
• Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
• Број на вртежи на моторот:
• Глава на конец: 6525 вртежи во минута
• главата на ножот: 6900 вртежи во минута
• Тип на мотор: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
• Должина на косење прачка: 1500 mm
• Вид на рачка: со две раце
• Раководител со навој: 430 mm
• Глава на ножот: 255 mm

2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

Iskra LM51M Бензинска косилка за трева Iskra LM51M Бензинска косилка за трева
15.500 ден.13.999 ден.
15.500 ден.13.999 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
14.660 ден.10.999 ден.
14.660 ден.10.999 ден.

Распродадено

-20%

Распродадено

Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
4.999 ден.3.999 ден.
4.999 ден.3.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Карактеристики на производот • Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на вртежи на моторот: • Глава на конец: 6525 вртежи во минута • главата на ножот: 6900 вртежи во минута • Тип на мотор: двотактен • Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L • Должина на косење прачка: 1500 mm • Вид на рачка: со две раце • Раководител со навој: 430 mm • Глава на ножот: 255 mm .. Category: Product #: BG-TU430 Regular price: 10.999 ден. 10.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store