Акција
-7%

Распродадено

Iskra DF-002 Вентилатор за на маса Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
1.399 ден.1.499 ден.
1.399 ден.1.499 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-13%
ISKRA CJ-8007-GY цедалка ISKRA CJ-8007-GY цедалка
999 ден.1.149 ден.
999 ден.1.149 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-11%
Fox TV 32DLE188 Fox TV 32DLE188
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-12%
ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина
1.199 ден.1.359 ден.
1.199 ден.1.359 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015) Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
Iskra BG-TU520 Бензинска моторна коса / тример за трева (Грбна)
 • Iskra BG-TU520 Бензинска моторна коса / тример за трева (Грбна)
 • Iskra BG-TU520 Бензинска моторна коса / тример за трева (Грбна)
 • Iskra BG-TU520 Бензинска моторна коса / тример за трева (Грбна)
 • Iskra BG-TU520 Бензинска моторна коса / тример за трева (Грбна)

Iskra BG-TU520 Бензинска моторна коса / тример за трева (Грбна)

11.599 ден.12.999 ден.
Потребни наградни поени: 11000
Производител: Iskra
Шифра на производ: BG-TU520
Наградни поени: 110
Достапност: На залиха
Количина:

Грбен тример за трева, со удобни меки прерамки
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување
1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3
Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа.
Се носи на грб, со систем на закопчување, и изолација против вибрации

За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1,2 литар гориво

Карактеристики на производот:

Волумен (Јачина на мотор): 51.7cm3

Јачина: 1,4 kW 

Број на вртежи на мотор: глава со конец: 6525min-1 ; глава со сечило: 6900min-1

Тип на моторот: двотактен

Капацитет на гориво: 1,2L

Должина за палица на косење: 1500 mm 

Тип на рачка: дворачна

Глава со конец: ø 430 mm 

Глава со сечило: ø 255 mm 

2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-20%

Распродадено

Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
4.999 ден.3.999 ден.
4.999 ден.3.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra BG-TU520 Бензинска моторна коса / тример за трева (Грбна) Грбен тример за трева, со удобни меки прерамки Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување 1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3 Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа. Се носи на грб, со систем на закопчување, и изолација против вибрации За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1,2 литар гориво Кара.. Category: Product #: BG-TU520 Regular price: 11.599 ден. 11.599 Available from: КРУСЕЛ e-Store