Акција
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
-19%
Grundig MT-3910 Мини тример
649 ден.799 ден.
649 ден.799 ден.
-26%
Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта
12.499 ден.16.998 ден.
12.499 ден.16.998 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.499 ден.2.890 ден.
2.499 ден.2.890 ден.
-24%
ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна
15.999 ден.20.999 ден.
15.999 ден.20.999 ден.
-11%
Favorit R-141 Фрижидер
6.699 ден.7.499 ден.
6.699 ден.7.499 ден.
-15%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-6%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
-23%
ISKRA CJ-8020-BL цедалка
999 ден.1.299 ден.
999 ден.1.299 ден.
-8%
AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-17%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
17.499 ден.20.999 ден.
17.499 ден.20.999 ден.
Iskra DL-BL01GS блендер
  • Iskra DL-BL01GS блендер
  • Iskra DL-BL01GS блендер
  • Iskra DL-BL01GS блендер
  • Iskra DL-BL01GS блендер
  • Iskra DL-BL01GS блендер

Iskra DL-BL01GS блендер

2.699 ден.3.699 ден.
Производител: Iskra
Шифра на производ: DL-BL01GS
Наградни поени: 20
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Волтажа :220-230V~50/60Hz
• Јачина: 500W
• Отстранлива пластична чаша од 1,5l
• Две брзини на блендирање
• Функција на пулсирање за кратки циклуси на блендирање
• Мерица од 50ml
• Нож и куќиште од нерѓосувачки челик
• Простор за складирање на кабелот за напојување
• Лесен за употреба
• Лесен за чистење
• Димензии на кутија: 354(Д) x 194(Ш) x 288(В)
• Нето тежина: 4,05 kg
• Бруто тежина: 4,73 kg
2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS