Акција
-7%

Распродадено

EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-7%

Распродадено

Iskra DF-002 Вентилатор за на маса Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
1.399 ден.1.499 ден.
1.399 ден.1.499 ден.
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015) Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-11%
Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила
6.250 ден.6.999 ден.
6.250 ден.6.999 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-33%
Iskra DT2100 Електричен тример за трева OUTLET Iskra DT2100 Електричен тример за трева OUTLET
1.199 ден.1.799 ден.
1.199 ден.1.799 ден.
-13%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.999 ден.11.499 ден.
9.999 ден.11.499 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-12%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
Iskra DS710-180 Електрична брусилка за ѕид/камен
 • Iskra DS710-180 Електрична брусилка за ѕид/камен
 • Iskra DS710-180 Електрична брусилка за ѕид/камен

Iskra DS710-180 Електрична брусилка за ѕид/камен

5.999 ден.7.499 ден.
Потребни наградни поени: 7500
Производител: Iskra
Шифра на производ: DS710-180
Наградни поени: 70
Достапност: На залиха
Количина:

• напон: 220-240V ~ 50Hz
• моќност: 710W
• брзина: 1200-2700 мин-1
• дијаметар на брусна плоча: Ø 180 mm
• приклучок за прашина
• гумирана рачка
• ЛЕД сијалица
• две дополнителни позиции на рачката
Додатоци:
- 2 m цевка за вшмукување
- вреќа со прашина
- 6 парчиња брусна хартија
• Димензии на пакување (во mm): 275 (Д) x 275 (Ш) x 280 (В)
• Нето тежина: 3,5 кг
• Бруто тежина: 3,75 кг

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra DS710-180 Електрична брусилка за ѕид/камен • напон: 220-240V ~ 50Hz • моќност: 710W • брзина: 1200-2700 мин-1 • дијаметар на брусна плоча: Ø 180 mm • приклучок за прашина • гумирана рачка • ЛЕД сијалица • две дополнителни позиции на рачката Додатоци: - 2 m цевка за вшмукување - вреќа со прашина - 6 парчиња брусна хартија • Димензии на пакување (во mm): 275 (Д) x 275 (Ш) x 280 (В) • Нето тежина: 3,5 кг • Бруто тежина: 3,75 кг .. Category: Product #: DS710-180 Regular price: 5.999 ден. 5.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store