Акција
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-9%

Распродадено

Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-33%
Grundig TA 7280 тостер Grundig TA 7280 тостер
1.999 ден.2.999 ден.
1.999 ден.2.999 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw) Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-27%
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева
5.099 ден.6.999 ден.
5.099 ден.6.999 ден.
-10%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.890 ден.3.199 ден.
2.890 ден.3.199 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
Iskra ERO 39
  • Iskra ERO 39
  • Iskra ERO 39

Iskra ERO 39

999 ден.1.390 ден.
Потребни наградни поени: 1500
Производител: Iskra
Шифра на производ: 000203
Наградни поени: 40
Достапност: На залиха
Количина:


• клешти: 150 mm (8 ")

• Карпентер чекан: 227g (8 мл)

• комунални нож: 18 mm

• метар: 3 m x 16 mm

• Ножици нерѓосувачки

• 6 шестоаголни клучеви Ален: 1.5 - 10 mm

• Прецизни одвртувачи: 2x крст (0.1); ниво 2x (2.4 mm, 3.0 mm)

• Магнетна рачка наставки: e: 6.35 mm (1/4 ")

• Магнетен продолжеток на битови: 60 mm

• 25 mm продолжувањата (20 парчиња) Директно фитинзи

• (E): 3, 4, 5, 6

• крст-продолжувањата (PH): 1, 2, 3

• крст-приклучоци со ѕвезда (PZ): 1, 2, 3

• Ален приклучоци (H): 3, 4, 5, 6

• Торкс приклучоци (T): 10, 15, 20, 25, 27, 30

• Пакување: куфер

• Димензии (во mm): 320 (D) x 80 (W) x 185 (V)

Пакување надворешното пакување Надворешното пакување EAN Код: 3830042564706

• картон димензии (во mm): 390 (D) x 335 (W) x 355 (V)

• Количина: 8 парчиња / кутија

• Нето тежина: 16.0 kg

• Бруто тежина: 17.0 kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-23%
Iskra ERO 60 Iskra ERO 60
2.599 ден.1.999 ден.
2.599 ден.1.999 ден.
-11%
Iskra ERO 65 Iskra ERO 65
4.490 ден.3.999 ден.
4.490 ден.3.999 ден.
-25%
Iskra ERO FST204 Iskra ERO FST204
3.999 ден.2.999 ден.
3.999 ден.2.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS