Акција
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-15%

Распродадено

Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-14%
BLANCO Rondosol BLANCO Rondosol
2.930 ден.3.399 ден.
2.930 ден.3.399 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET
11.499 ден.14.999 ден.
11.499 ден.14.999 ден.
-12%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
Iskra ERO 4 делен СЕТ четки за штрафилици
 • Iskra ERO 4 делен СЕТ четки за штрафилици
 • Iskra ERO 4 делен СЕТ четки за штрафилици

Iskra ERO 4 делен СЕТ четки за штрафилици

699 ден.899 ден.
Потребни наградни поени: 800
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra ERO 4 делен СЕТ
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:
• Дијаметар: 50/88/100/125 мм
• Адаптер за штрафилица: шестоаголен (6 мм)
• Материјал: ПП + најлон
• Сетот вклучува:
   - четка за чистење: Ø 50 мм
   - четка за чистење: Ø 88 мм
   - четка за чистење: Ø 100 mm
   - четка за чистење: Ø 125 мм
 
• Димензии на пакувањето (во mm): 190 (L) x 130 (W) x 130 (H)
• Нето тежина: 0,47 кг
• Бруто тежина: 0,51 кг
 
Пакување надворешно пакување
ЕАН код на надворешна амбалажа: 3830076851063
• Димензии на кутијата (во mm): 590 (L) x 540 (W) x 560 (H)
• Количина: 48 ЕЕЗ / картон
• Нето тежина: 22,62 кг
• Бруто тежина: 24,28 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra ERO 4 делен СЕТ четки за штрафилици • Дијаметар: 50/88/100/125 мм • Адаптер за штрафилица: шестоаголен (6 мм) • Материјал: ПП + најлон • Сетот вклучува:    - четка за чистење: Ø 50 мм    - четка за чистење: Ø 88 мм    - четка за чистење: Ø 100 mm    - четка за чистење: Ø 125 мм   • Димензии на пакувањето (во mm): 190 (L) x 130 (W) x 130 (H) • Нето тежина: 0,47 кг • Бруто тежин.. Category: Product #: Iskra ERO 4 делен СЕТ Regular price: 699 ден. 699 Available from: КРУСЕЛ e-Store