Акција
-7%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
19.499 ден.20.999 ден.
19.499 ден.20.999 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.499 ден.2.890 ден.
2.499 ден.2.890 ден.
-40%
ISKRA 1502-MB  вага за телесна тежина
899 ден.1.499 ден.
899 ден.1.499 ден.
-23%
ISKRA CJ-8020-BL цедалка
999 ден.1.299 ден.
999 ден.1.299 ден.
-19%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
19.492 ден.23.999 ден.
19.492 ден.23.999 ден.
-11%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
15.520 ден.17.250 ден.
15.520 ден.17.250 ден.
-12%
Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло
11.450 ден.12.999 ден.
11.450 ден.12.999 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
Iskra ERO IE-RH3231-850 перфоратор
  • Iskra ERO IE-RH3231-850 перфоратор
  • Iskra ERO IE-RH3231-850 перфоратор
  • Iskra ERO IE-RH3231-850 перфоратор

Iskra ERO IE-RH3231-850 перфоратор

6.499 ден.
Потребни наградни поени: 4000
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra ERO IE-ED850
Наградни поени: 60
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• моќност: 850W
• Сила на удар: 3,3 Ј
• брзина без оптоварување:
   - Дупчење: 0-1300 мин-1
   - удирање: 0-5100 мин-1
• систем за вежба SDS Plus
• дополнителна рачка
• макс. дупчење капацитет:
    - челик: Ø 13 mm
    - бетон: Ø 26 мм
    - дрво: Ø 30 мм
• опрема:
   - конусна длето 14x250 mm
   - рамна длето 14x250 mm
   - вежби 8/10 / 12x150 mm
• Димензии на пакувањето (во мм): 400 (L) x 110 (W) x 280 (H)
• Нето тежина: 3 кг
• Бруто тежина: 5,6 кг

Пакување надворешно пакување
Надворешно пакување EAN-код: 3830042567776
• Димензии на кутијата (во мм): 600 (L) x 450 (W) x 330 (H)
• Кол: 5 парчиња / картон
• Нето тежина: 26,5 кг
• Бруто тежина: 28 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS