Акција
-12%
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
4.390 ден.4.990 ден.
4.390 ден.4.990 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-14%

Распродадено

INTEX 244х76 базен со филтер пумпа INTEX 244х76 базен со филтер пумпа
3.799 ден.4.399 ден.
3.799 ден.4.399 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-21%

Распродадено

Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
4.400 ден.5.590 ден.
4.400 ден.5.590 ден.
-12%

Распродадено

INTEX Family Swim Center Pool 262x175cm INTEX Family Swim Center Pool 262x175cm
2.999 ден.3.390 ден.
2.999 ден.3.390 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-15%
Bosch ART 24 CO Електричен тример Bosch ART 24 CO Електричен тример
4.250 ден.5.000 ден.
4.250 ден.5.000 ден.
Iskra ES500 Ел. Пиштол/Распрскувач за боја
  • Iskra ES500 Ел. Пиштол/Распрскувач за боја
  • Iskra ES500 Ел. Пиштол/Распрскувач за боја

Iskra ES500 Ел. Пиштол/Распрскувач за боја

3.999 ден.4.499 ден.
Потребни наградни поени: 4500
Производител: Iskra
Шифра на производ: ES500
Наградни поени: 40
Достапност: На залиха
Количина:

• Моќност: 500W
• Напон: 220-240V ~ 50H
• Брзина на проток: 900 ml / мин
• Волумен на контејнер: 900 ml
• Големина на млазницата: 2,5 mm
Додатоци:
• Сад за проверка на вискозитет
• Четка за чистење
• Игла за чистење
• Димензии на пакувањето (во mm): 276 (L) x 135 (Ш) x 258 (H)
• Нето тежина: 1,8 кг
• Бруто тежина: 2 кг

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-24%

Распродадено

Iskra GX-JS004A Убодна пила Iskra GX-JS004A Убодна пила
2.490 ден.1.890 ден.
2.490 ден.1.890 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
Iskra Iskra ES500 Ел. Пиштол/Распрскувач за боја • Моќност: 500W • Напон: 220-240V ~ 50H • Брзина на проток: 900 ml / мин • Волумен на контејнер: 900 ml • Големина на млазницата: 2,5 mm Додатоци: • Сад за проверка на вискозитет • Четка за чистење • Игла за чистење • Димензии на пакувањето (во mm): 276 (L) x 135 (Ш) x 258 (H) • Нето тежина: 1,8 кг • Бруто тежина: 2 кг • 24 месеци гаранција .. Category: Product #: ES500 Regular price: 3.999 ден. 3.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store