Акција
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-10%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.890 ден.3.199 ден.
2.890 ден.3.199 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-11%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-12%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер
14.990 ден.16.990 ден.
14.990 ден.16.990 ден.
-6%
Blanco бојлер 50л AD50V
4.499 ден.4.800 ден.
4.499 ден.4.800 ден.
-7%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
19.499 ден.20.999 ден.
19.499 ден.20.999 ден.
Iskra мешалка за боја и малтер R6210C
 • Iskra мешалка за боја и малтер R6210C
 • Iskra мешалка за боја и малтер R6210C
 • Iskra мешалка за боја и малтер R6210C
 • Iskra мешалка за боја и малтер R6210C
 • Iskra мешалка за боја и малтер R6210C

Iskra мешалка за боја и малтер R6210C

6.990 ден.7.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
Производител: Iskra
Шифра на производ: R6210C
Наградни поени: 70
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Искра мешалка на боја и малтер R6210C

Миксерот се одликува со гумена рачка која му овозможува на корисникот добрo држење, компактно тело и копче кое обезбедува електронска контрола на брзината.

На рачката има копче за палење со можност за заклучување за подолго работење.

Миксерот се одликува со M14 млазница и инклузивен миксер со должина од 600 mm.

Миксерот има моќен 1600W мотор кој обезбедува неверојатни перформанси на мешање.

Клуч за монтирање на ножеви

Технички карактеристики:

 • Напон: 230-240V ~ 50Hz
 • Моќност: 1600 W
 • Брзина на вртење: 1. фаза: 180-460 мин-1 / 2. фаза: 300-750 мин-1
 • Навој на вретено: M14
 • Мешање на сечивиот дијаметар: Ø160 mm
 • Вкупна должина на прачката за мешање: 600 mm

Гаранција - 2 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS