Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ML-CD92-144 батeриска дупчалка

3.499 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:101
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Напон: 14.4V 
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ) 
Вртежи во празно: 0-700 / min-1 
Степени на вртежен момент: 21 + 1 
Вртежен момент: 15 Nm 
LED сијалица
Самозатезна глава : Ø 10 mm ( максимум)
Капацитет на дупчење : 
• 16 mm (дрво) 
• 6 mm (железо) 
Димензии на пакувањето (во mm) : 242 (В ) x 196,5 (Ш ) x 73 ( Д)
Тежина: 1,03 кг
Гаранција 2 година


 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција