Акција
-20%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-14%
BLANCO Rondosol BLANCO Rondosol
2.930 ден.3.399 ден.
2.930 ден.3.399 ден.
-11%
EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет DL200-LED Iskra LED светилка со магнет DL200-LED
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16" EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
Iskra ML-MD03-120 Батериски повеќенаменски алат
 • Iskra ML-MD03-120 Батериски повеќенаменски алат
 • Iskra ML-MD03-120 Батериски повеќенаменски алат
 • Iskra ML-MD03-120 Батериски повеќенаменски алат
 • Iskra ML-MD03-120 Батериски повеќенаменски алат

Iskra ML-MD03-120 Батериски повеќенаменски алат

2.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
Производител: Iskra
Шифра на производ: ML-MD03-120
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:

• Напон: 12V
• Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)
• Брзина на мирување: 10,000-22,000 / мин-1
• Избор на брзина: 1-5
• Глава за затегнување: ø 2,3 - 3,2 мм
• Огромни додатоци
• Димензии на пакетот (во мм): 240 (L) x 100 (W) x 95 (H)

Гаранција - 2 години

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra ML-MD03-120 Батериски повеќенаменски алат • Напон: 12V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина на мирување: 10,000-22,000 / мин-1 • Избор на брзина: 1-5 • Глава за затегнување: ø 2,3 - 3,2 мм • Огромни додатоци • Димензии на пакетот (во мм): 240 (L) x 100 (W) x 95 (H) Гаранција - 2 години   .. Category: Product #: ML-MD03-120 Regular price: 2.999 ден. 2.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store