Акција
-12%
Gorenje KAS35NDCINVFT Климатизер инвертер 3,5kW
25.490 ден.28.999 ден.
25.490 ден.28.999 ден.
-25%
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
16.719 ден.22.149 ден.
16.719 ден.22.149 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 24 Pin Control
13.440 ден.14.300 ден.
13.440 ден.14.300 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
15.520 ден.17.250 ден.
15.520 ден.17.250 ден.
-6%
BEKO FSS 67000 GW шпорет
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-8%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-22%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
8.999 ден.11.499 ден.
8.999 ден.11.499 ден.
-6%
BEKO RCSA 240 K 20W Комбиниран фрижидер
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-25%
 Држач за LCD LED PDP ТV 26"-55" до 50кг
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-17%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна
18.999 ден.22.999 ден.
18.999 ден.22.999 ден.
Iskra надворешна плинска скара GB 2616A OUTLET
  • Iskra надворешна плинска скара GB 2616A OUTLET
  • Iskra надворешна плинска скара GB 2616A OUTLET
  • Iskra надворешна плинска скара GB 2616A OUTLET
  • Iskra надворешна плинска скара GB 2616A OUTLET
  • Iskra надворешна плинска скара GB 2616A OUTLET

Iskra надворешна плинска скара GB 2616A OUTLET

17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден. Потребни наградни поени: 25000
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra надворешна плинска скара GB 2616A
Наградни поени: 250
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Конечно пристигна Новата надворешна плинска скара. 
Совршен избор за вашиот двор или градина!

Карактеристики:

Надворешна плинска скара ISKRA GB2616A
јачина 17,5 kW
Палење Piezo механизам
Површина за печење 660 х 405 mm од емајлирано леано железо
Површина за готвење 333 х 257 mm со решетки
Грејна мрежа
4 х индивидуални контроли на пламениците, и 1 х електричен 220 mm од страна
Капак од не’рѓосувачки челик, со индикатор за температура
Странична полица и сад за собирање отпадни масти
Тркалца за лесно движење
Боја инокс и црна
Гориво плин тип G30 и G31
Тежина 35,5 Kg
24 месеци гаранција
Димензија во кутија 770 mm x 570 mm x 640 mm

Скарата е малку набиена на капакот и малку излупена

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS