Акција
-17%
Emide EM4261 плафонски вентилатор со светло
7.450 ден.8.999 ден.
7.450 ден.8.999 ден.
-3%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
12.099 ден.12.499 ден.
12.099 ден.12.499 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
17.499 ден.20.499 ден.
17.499 ден.20.499 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-12%
Gorenje KAS35NDCINVFT Климатизер инвертер 3,5kW
25.490 ден.28.999 ден.
25.490 ден.28.999 ден.
-3%
Gorenje KAS 53 FT 5.5kw
27.990 ден.28.990 ден.
27.990 ден.28.990 ден.
-15%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.749 ден.13.799 ден.
11.749 ден.13.799 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-46%
Grundig HS-6780
1.499 ден.2.799 ден.
1.499 ден.2.799 ден.
-10%
AUX 18000 bty климатизер 5.5kW
22.390 ден.24.900 ден.
22.390 ден.24.900 ден.
Iskra OR-301 Плинско решо
 • Iskra OR-301 Плинско решо
 • Iskra OR-301 Плинско решо
 • Iskra OR-301 Плинско решо

Iskra OR-301 Плинско решо

1.190 ден.1.990 ден.
Потребни наградни поени: 2300
Производител: Iskra
Шифра на производ: 117
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Надворешно оштетен (излупена боја)

 • Вкупна излезна топлина: 4.45 kW
 • Топлинска моќност: 0.95kW / 1.40kW / 2.10kW
 • Големина на млазницата: Ø 0,50 mm / Ø 0,60 mm / Ø 0,65 mm
 • Големина на горилникот: Ø 50 mm / Ø 65 mm / Ø 75 mm
 • Приклучок за гас: Ø 8 mm
 • Тип на гас: течен нафтен гас G30
 • Категорија на гас: I 3B / P, I 3+
 • Притисок (mbar): 30, 28-30 / 37
 • Заштитна обвивка: анти-прашина / анти-прашина
 • Безбедност: бр Димензии на кутијата (во милиметри): 370 (V) x 620 (W) x 85 (G)
 • Нето тежина: 3,68 кг
 • Бруто тежина: 4,18 кг

 

Гаранција - 2 години​

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS