Акција
-20%

Распродадено

Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-10%
Iskra DH1500-HEX Кршач Iskra DH1500-HEX Кршач
12.999 ден.14.499 ден.
12.999 ден.14.499 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-20%
Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер
1.599 ден.1.999 ден.
1.599 ден.1.999 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка
 • Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка
 • Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка
 • Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка

Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка

2.799 ден.3.999 ден.
Потребни наградни поени: 2800
Производител: Iskra
Шифра на производ: ISKRA PN1500
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

Моќност: 1500W 
• 2 јачини:
       - 1: 750W
       - 2: 1500W
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz 
Самостоен со можност за монтажа на ѕид , 
функција на чување на топлина , 
термичка заштита, термостат,
Индикатор за статус 
Димензии на пакување: 655x120x500
Тежина на апаратот: 4,5 кг 

Гаранција - 2 години

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-23%

Распродадено

Iskra FH 03 калорифер Iskra FH 03 калорифер
1.290 ден.999 ден.
1.290 ден.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка Моќност: 1500W  • 2 јачини:        - 1: 750W        - 2: 1500W Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz  Самостоен со можност за монтажа на ѕид ,  функција на чување на топлина ,  термичка заштита, термостат, Индикатор за статус  Димензии на пакување: 655x120x500 Тежина на апаратот: 4,5 кг  Гаранција - 2 години​   .. Category: Product #: ISKRA PN1500 Regular price: 2.799 ден. 2.799 Available from: КРУСЕЛ e-Store