Акција
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS ART FLAME Електричен камин LORANS
13.999 ден.15.899 ден.
13.999 ден.15.899 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-3%
Gorenje KAS 53 FT 5.5kw Gorenje KAS 53 FT 5.5kw
27.990 ден.28.990 ден.
27.990 ден.28.990 ден.
-8%
BEKO FSE 67300 GW шпорет BEKO FSE 67300 GW шпорет
18.499 ден.19.999 ден.
18.499 ден.19.999 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE ART FLAME Рамка за вградување STONE
17.999 ден.20.460 ден.
17.999 ден.20.460 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-20%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
18.399 ден.22.999 ден.
18.399 ден.22.999 ден.
-12%

Распродадено

Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло
11.450 ден.12.999 ден.
11.450 ден.12.999 ден.
Iskra QT3040 Електрична косилка
 • Iskra QT3040 Електрична косилка

Iskra QT3040 Електрична косилка

6.999 ден.8.499 ден.
Производител: Iskra
Шифра на производ: QT3040
Наградни поени: 80
Достапност: На залиха
Количина:

Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

• моќност: 1600W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Максимална ширина на сечењето 5 позиции: 400 mm
• Прилагодлива висина на сечење: 25-65 мм
• Волумен на корпа за трева: 45L
• Пластично куќиште
• 24 месеци гаранција

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-5%

Распродадено

Iskra XY HT260B Бензинска ножица/тример за жива ограда Iskra XY HT260B Бензинска ножица/тример за жива ограда
7.990 ден.7.599 ден.
7.990 ден.7.599 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

Iskra TU520SEU Бензинска коса / тример за трева Iskra TU520SEU Бензинска коса / тример за трева
8.990 ден.7.999 ден.
8.990 ден.7.999 ден.

Распродадено

-14%

Распродадено

Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева
8.690 ден.7.499 ден.
8.690 ден.7.499 ден.

Распродадено

-17%

Распродадено

Iskra DT2100 Електричен тример за трева Iskra DT2100 Електричен тример за трева
1.799 ден.1.499 ден.
1.799 ден.1.499 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица/тример за жива ограда Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица/тример за жива ограда
3.999 ден.2.999 ден.
3.999 ден.2.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS