Акција
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 21 Pin Control
12.340 ден.13.130 ден.
12.340 ден.13.130 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 18 Pin Control
11.980 ден.12.750 ден.
11.980 ден.12.750 ден.
-18%
Gorenje GS63160W машина за садови
19.990 ден.24.490 ден.
19.990 ден.24.490 ден.
-12%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
15.839 ден.17.999 ден.
15.839 ден.17.999 ден.
-12%
Beko DB 7101 PA кондензациска сушара
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-10%
Beko DU 7112 PA кондензациска сушара
16.719 ден.18.499 ден.
16.719 ден.18.499 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
9.770 ден.11.100 ден.
9.770 ден.11.100 ден.
-6%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
-12%
FAVORIT LED TV-40DN4P4T2
11.499 ден.12.999 ден.
11.499 ден.12.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
Iskra СЕТ (Аголна брусалка 500w + Ударна дупчалка 600W)
 • Iskra СЕТ (Аголна брусалка 500w + Ударна дупчалка 600W)
 • Iskra СЕТ (Аголна брусалка 500w + Ударна дупчалка 600W)
 • Iskra СЕТ (Аголна брусалка 500w + Ударна дупчалка 600W)

Iskra СЕТ (Аголна брусалка 500w + Ударна дупчалка 600W)

2.799 ден.3.799 ден.
без ДДВ: 2.372 ден. Потребни наградни поени: 3800
Производител: Iskra
Шифра на производ: СЕТ3
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Iskra GX-AG046-2 Аголна брусилка 500W

 • Напон: 220-240V~50Hz
 • Јачина: 500W (max)
 • Вртежи: 0-11.000 okr/min
 • Големина на диск Ø 115 mm
 • Осовина: M14
 • Две дотатни места за рачка
 • Должина на кабел: 1,8m
 • Димензии на пакување (В mm): 295 (Д) x 135 (Ш) x 120 (V)
 • Нето тежина: 1,9 kg  

Iskra Z1J-HF-13 Ударна дупчалка 600w

 • Моќност : 600W (max),
 • Вртежи : 0-3000 врт / мин,
 • Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm,
 • Променлива брзина,
 • Две насоки на вртење,
 • Додатна рачка,
 • Мерач на длабина,
 • Дупчење на железо до 13 mm,
 • Бетон до 16 mm,
 • дрво до 25 mm,
 • Должина на кабел: 1.8 m

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS