Акција
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-16%
Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
2.399 ден.2.870 ден.
2.399 ден.2.870 ден.
-26%
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева
5.199 ден.6.999 ден.
5.199 ден.6.999 ден.
-24%
INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122 INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122
18.999 ден.24.999 ден.
18.999 ден.24.999 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-25%
Bosch ART 27 COMBI Електричен тример Bosch ART 27 COMBI Електричен тример
4.590 ден.6.120 ден.
4.590 ден.6.120 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-8%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
 • Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
 • Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
 • Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
 • Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка

Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка

3.499 ден.3.999 ден.
Потребни наградни поени: 4500
Производител: Iskra
Шифра на производ: SL585FA06-RD/BL
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* одберете боја:

Рачна правосмукалка
Моќност: 600 W
Циклонска технологија
Лесно празнење на садови
 3 прилози
Капацитет на сад за прашина: 0,6 l
Должина на кабел: 4,5М
Енергетска ефикасност: A +
Просечна годишна потрошувачка на енергија: 19,9 kW
Класа на ефикасност на вшмукување со тепих: Е.
Рециркулација на прашина: Е.
Ниво на звук: 80 dB (A)
Боја: црвенa, црна

Димензии (mm): 280 (D) x 180 (Š) x 480 (V)
Тежина: 1,65 kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
3.490 ден.3.199 ден.
3.490 ден.3.199 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка Рачна правосмукалка Моќност: 600 W Циклонска технологија Лесно празнење на садови  3 прилози Капацитет на сад за прашина: 0,6 l Должина на кабел: 4,5М Енергетска ефикасност: A + Просечна годишна потрошувачка на енергија: 19,9 kW Класа на ефикасност на вшмукување со тепих: Е. Рециркулација на прашина: Е. Ниво на звук: 80 dB (A) Боја: црвенa, црна Димензии (mm): 280 (D) x 180 (Š) x 48.. Category: Product #: SL585FA06-RD/BL Regular price: 3.499 ден. 3.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store