Акција
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-29%
Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка
1.690 ден.2.390 ден.
1.690 ден.2.390 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
Iskra внатрешна TV антена G-2235-07
  • Iskra внатрешна TV антена G-2235-07

Iskra внатрешна TV антена G-2235-07

999 ден.1.290 ден.
Потребни наградни поени: 1500
Производител: Iskra
Шифра на производ: G-2235-07
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:

Оваа антена овозможува ротација на централната единица за прием
Канали (фреквенции):
FM & VHF Ch. 2-12 (47-230 MHz)
UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz)
Број на елементи: 3
Појачување: FM & VHF 26 dB ; UHF max. 36 dB
Контрола на појачување: FM & VHF 15 dB ;  UHF 25 dB
Максимално излезно ниво: 95 dBμV
Отпорност: 75 Ohm
Напојување: AC 220V, 50 Hz;  DC 12V, 100 mA

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra внатрешна TV антена G-2235-07 Оваа антена овозможува ротација на централната единица за прием Канали (фреквенции): FM & VHF Ch. 2-12 (47-230 MHz) UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz) Број на елементи: 3 Појачување: FM & VHF 26 dB ; UHF max. 36 dB Контрола на појачување: FM & VHF 15 dB ;  UHF 25 dB Максимално излезно ниво: 95 dBμV Отпорност: 75 Ohm Напојување: AC 220V, 50 Hz;  DC 12V, 100 mA .. Category: Product #: G-2235-07 Regular price: 999 ден. 999 Available from: КРУСЕЛ e-Store