Акција
-22%
Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна
6.999 ден.8.999 ден.
6.999 ден.8.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
9.999 ден.11.360 ден.
9.999 ден.11.360 ден.
-12%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.399 ден.12.999 ден.
11.399 ден.12.999 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE
16.325 ден.18.550 ден.
16.325 ден.18.550 ден.
-15%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-25%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
44.999 ден.59.999 ден.
44.999 ден.59.999 ден.
-6%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w
  • Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w
  • Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w

Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w

5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден. Потребни наградни поени: 6000
Производител: Iskra
Шифра на производ: 0000202
Наградни поени: 80
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Напон: 230V ~ 50Hz

• Моќност: 1500W (max)

• Моќност: 5J

• Фреквенција: 800 вртежи / мин-1

• Влијание: 4.000 удари / min-1

• Макс. Долж сечење: Ø 26 mm

• СДС Плус вежба систем

• мека гумена рачка

• Анти-вибрации

• помошна рачка

• содржат:

• х 2 парчиња

• 1 x вежба прашина покрие мерач

• маст пан клуч

 Дупчење на:   

• железо: 13 mm   

• Бетон: 32 mm   

• Дрво: 40мм

• должина на кабел: 1.8 m

• Пакување: куфер

 

• Димензии на пакување (во mm): 390 (D) x 125 (W) x 255 (V)

• Тежина: 7,25 kg

• Бруто Тежина: 7,75 kg

 

• Гаранција 24 месеци

 

Бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS