Акција
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
3.199 ден.3.490 ден.
3.199 ден.3.490 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет DL200-LED  Iskra LED светилка со магнет DL200-LED
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-18%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
20.499 ден.24.999 ден.
20.499 ден.24.999 ден.
-11%
Iskra BK530 Бензиска косилка за трева Iskra BK530 Бензиска косилка за трева
20.990 ден.23.500 ден.
20.990 ден.23.500 ден.
-6%

Распродадено

ISKRA AR 2500 бензински агрегат ISKRA AR 2500 бензински агрегат
22.999 ден.24.499 ден.
22.999 ден.24.499 ден.
-18%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.999 ден.15.899 ден.
12.999 ден.15.899 ден.
Iskra Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор
  • Iskra Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор

Iskra Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор

4.799 ден.
Потребни наградни поени: 4700
Производител: Iskra
Шифра на производ: 0000201
Наградни поени: 40
Достапност: На залиха
Количина:


• Напон: 230V ~ 50Hz

• Моќност: 800W (max)

• Моќност: 2,8J

• Фреквенција: 0-1200 вртежи / min-1

• Влијание: 0 до 5300 удари / min-1

• Макс. promijer сече: Ø 26 mm

• СДС Плус вежба систем

• Мека гумeна рачка

• Контрола на брзината

• Двете насоки на вртење: лево / десно

• Помошната рачка

 

• Содржи: • х 2 парчиња х 3 •

• 1 x вежба прав-доказ капак

• мерач

• Дупчење на:   

• железо: 13 mm   

• Бетон: 26 mm   

• дрво: 30мм

• должина на кабел: 1.8 m

• Пакување: куфер

• Димензии на пакување (во mm): 425 (D) x 110 (W) x 277 (V)

• Тежина: 5,25 kg

• Бруто Тежина: 5,45 kg

 

• гаранција 24 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор • Напон: 230V ~ 50Hz • Моќност: 800W (max) • Моќност: 2,8J • Фреквенција: 0-1200 вртежи / min-1 • Влијание: 0 до 5300 удари / min-1 • Макс. promijer сече: Ø 26 mm • СДС Плус вежба систем • Мека гумeна рачка • Контрола на брзината • Двете насоки на вртење: лево / десно • Помошната рачка   • Содржи: • х 2 парчиња х 3 • • 1 x вежба прав-доказ капак • мерач .. Category: Product #: 0000201 Regular price: 4.799 ден. 4.799 Available from: КРУСЕЛ e-Store