Акција
-34%
ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина
899 ден.1.359 ден.
899 ден.1.359 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-8%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-15%

Распродадено

Iskra  YL-B28-11 уљен радијатор Iskra  YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
17.499 ден.20.499 ден.
17.499 ден.20.499 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-12%
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
4.390 ден.4.990 ден.
4.390 ден.4.990 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
Iskra ERO 65
  • Iskra ERO 65
  • Iskra ERO 65

Iskra ERO 65

3.999 ден.4.490 ден.
Потребни наградни поени: 4000
Производител: Iskra
Шифра на производ: 136
Наградни поени: 60
Достапност: На залиха
Количина:

• 1/4” Наставки: 
• (12 парчиња), 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm
• 3/8" Наставки: 
• (11 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm
• Универзален зглоб: (2 пар) 6,35 mm (1/4") in 9,5 mm (3/8")

• 3/8" Искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm in 21 mm
• 3/8" Продолжеток на клуч: (2 парчиња) 75 mm (3") in 150 mm (6")
• 1/4” Продолжеток на клуч: 75 mm (3")
• Приклучок за клуч: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4") in 9,5 mm (3/8")
• Вилечести клуч: (5 парчиња) 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17 mm

• 25mm наставки: (20 парчиња)
• Рамен наставак (SL): 3, 4, 5, 6, 6
• Кружни наставак(PH): 0, 1, 2, 2, 3 
• Inbus наставак(H): 3, 4, 5, 6
• Torx наставак(T): 10, 15, 20, 25, 30, 40
• Штрафцигер: (2 парч) (-) (+) 6x100 mm
• 1/4” Редуциран наставак: 1 пар

• Плочеста клештиа 150 mm (6")
• Папагалка клешта: 250 mm (10”)
• Диагонална клешта: 150 mm (6")
• Клешти за кратење: 170 mm (7”)
• Магнетна рачка: 1 kos
• Пакување: кутија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-23%
Iskra ERO 60 Iskra ERO 60
2.599 ден.1.999 ден.
2.599 ден.1.999 ден.
-25%
Iskra ERO FST204 Iskra ERO FST204
3.999 ден.2.999 ден.
3.999 ден.2.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS