Акција
-23%
ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-6%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-21%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
12.999 ден.16.499 ден.
12.999 ден.16.499 ден.
-25%
 Држач за LCD LED PDP ТV 26"-55" до 50кг
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-12%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
9.699 ден.10.999 ден.
9.699 ден.10.999 ден.
-9%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
15.499 ден.16.999 ден.
15.499 ден.16.999 ден.
-21%
Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox
1.899 ден.2.399 ден.
1.899 ден.2.399 ден.
-10%
BEKO RDSA 290 M20 W Комбиниран фрижидер
13.999 ден.15.499 ден.
13.999 ден.15.499 ден.
-28%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
12.999 ден.17.999 ден.
12.999 ден.17.999 ден.
-9%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
15.499 ден.16.999 ден.
15.499 ден.16.999 ден.
KAPPA Мини шпорет KP 5005
 • KAPPA Мини шпорет KP 5005

KAPPA Мини шпорет KP 5005

4.290 ден.4.740 ден.
без ДДВ: 3.636 ден. Потребни наградни поени: 5000
Производител: Kappa
Шифра на производ: KP 5005
Наградни поени: 70
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики:

 • Боја: црна
 • Капацитет 40 литри
 • Термостат за температура од 0-320°С
 • Вклучена тепсија за печење + гратис округла тепсија
 • Моќност на рерната 1500 W
 • Мала грејна плоча, моќ 1000W (140)
 • Голема грејна плоча, моќ 1500W (180)
 • 2 рингли (180/145)
 • рерна 43cmx53cmx33cm
 • 40l волумен
 • 12 месеци гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS