Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Комода за на ѕид Арте - сонома

1.590 ден.
2.950 ден.
Потребни наградни поени: 2000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Комода за на ѕид Арте - сонома
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Конзолна / лебдечка комода која се прицврстува на ѕид, достапна во повеќе бои.

Должина: 120cm
Висина: 20 cm
Длабочина: 25cm
Дебелина на иверка: 16mm


arte

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција