Акција
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
9.770 ден.11.100 ден.
9.770 ден.11.100 ден.
-7%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-17%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-5%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво
12.300 ден.12.999 ден.
12.300 ден.12.999 ден.
-14%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
18.999 ден.21.999 ден.
18.999 ден.21.999 ден.
-13%
AEG L6FBG48S Машина за перење алишта
25.999 ден.29.999 ден.
25.999 ден.29.999 ден.
-5%
Beko DU 7112 PA кондензациска сушара
17.999 ден.18.999 ден.
17.999 ден.18.999 ден.
-15%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-31%
ECG RZ-060 апарат за варење ориз
899 ден.1.299 ден.
899 ден.1.299 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 18 Pin Control
11.980 ден.12.750 ден.
11.980 ден.12.750 ден.
-9%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
15.499 ден.16.999 ден.
15.499 ден.16.999 ден.
KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V.BK6
 • KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V.BK6
 • KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V.BK6

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V.BK6

10.990 ден.13.300 ден.
без ДДВ: 9.314 ден. Потребни наградни поени: 13600
Производител: Končar
Шифра на производ: KONCAR SE 6040 V.BK6
Наградни поени: 70
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

 • Осветлување во рерната
 • 1 решетка
 • 1 длабока тава
 • Електрична плоча
 • 4 електрични рингли
  – моќ на експрес рингла напред лево 2 kW (Ø 18 см),
  – моќ на рингла назад лево 1 kW (Ø 14.5 см),
  – моќ на рингла назад десно 2 kW (Ø 22 см),
  – моќ на експрес рингла напред десно 1,50 kW (Ø 14.5 см),
 • Приклучна снага на печката: 8.60 kW
 • Енергетска класа B
 • Висина: 85 cm
 • Ширина: 59.5 cm
 • Длабочина: 60 cm
 • Висина со кренат капак 142 cm
 • Димензии на рерна В/Ш/Д – 34/46/42 cm
 • Врата на рерна со двојно стакло
 • Боја: Бела
 • Гаранција: 3 години

Бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS