Акција
-10%
AUX 18000 bty климатизер 5.5kW
22.390 ден.24.900 ден.
22.390 ден.24.900 ден.
-11%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-11%
BEKO WTE 7612 BS Машина за перење алишта
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-25%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
17.999 ден.23.999 ден.
17.999 ден.23.999 ден.
-24%
Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
18.599 ден.24.399 ден.
18.599 ден.24.399 ден.
-31%
ECG RZ-060 апарат за варење ориз
899 ден.1.299 ден.
899 ден.1.299 ден.
-8%
AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-12%
Beko DB 7101 PA кондензациска сушара
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
9.770 ден.11.100 ден.
9.770 ден.11.100 ден.
-18%
Gorenje BM900AL aпарат за печење леб
5.699 ден.6.950 ден.
5.699 ден.6.950 ден.
-21%
ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна
16.599 ден.20.999 ден.
16.599 ден.20.999 ден.
KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.BL5
 • KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.BL5
 • KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.BL5
 • KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.BL5
 • KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.BL5

KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.BL5

11.960 ден.13.590 ден.
без ДДВ: 10.136 ден. Потребни наградни поени: 13600
Производител: Končar
Шифра на производ: KONCAR SE 6040F.BL5
Наградни поени: 70
Достапност (кол. на залиха): Пред нарачка
Количина:

 

 • Боја: бела
 • Енергетска класа: A
 • Без вентилатор
 • 3 функции
 • 1 плех
 • Димензии (Ш x В x Д) 59,5 x 86 x 60 cm
 • Напон: 230/400 V
 • Вкупна моќност: 8.1 kW
 • Волумен: 61 Литри
 • Тежина: 47,5 кг
 • Рингли:
  -Лево напред Ø18 cm Expres електрична рингла
  -Десно напред Ø14,5 см, електрична рингла
  -Лево назад Ø14,5 см електрична рингла
  -Десно назад Ø18 cm електрична рингла

Бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS