Акција
-9%
BEKO WTE 7612 BS Машина за перење алишта
15.999 ден.17.499 ден.
15.999 ден.17.499 ден.
-13%
Electrolux EGE-6172NOK Вградна плотна
13.999 ден.15.999 ден.
13.999 ден.15.999 ден.
-14%
FAVORIT Машина за перење MP 7102
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-25%
Electrolux EWS-31074NA Машина за перење алишта
14.999 ден.19.999 ден.
14.999 ден.19.999 ден.
-28%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
17.999 ден.24.999 ден.
17.999 ден.24.999 ден.
-12%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
9.699 ден.10.999 ден.
9.699 ден.10.999 ден.
-17%
Emide EM4261 плафонски вентилатор со светло
7.450 ден.8.999 ден.
7.450 ден.8.999 ден.
-10%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.890 ден.3.199 ден.
2.890 ден.3.199 ден.
-21%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
10.999 ден.13.999 ден.
10.999 ден.13.999 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 18 Pin Control
11.980 ден.12.750 ден.
11.980 ден.12.750 ден.
-11%
Ferre GL-9350 LUXURY плински шпорет 90sm
23.990 ден.26.999 ден.
23.990 ден.26.999 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4
  • KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4
  • KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4
  • KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4

17.590 ден.19.990 ден.
без ДДВ: 14.907 ден. Потребни наградни поени: 20000
Производител: Končar
Шифра на производ: ST 6040 KF.CRU4
Наградни поени: 150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дигитален дисплеј

Стаклокерамичка плоча

Енергетска класа А

Димензии (В/Ш/Д):  85/60/60 cm

Работна плотна: стаклокерамика

Предна лева рингла:  ø18cm/1,8kW

Предна десна рингла:  ø14,5cm/1,2kW

Задна лева рингла:  ø14,5cm/1,2kW

Задна десна рингла: ø18cm/1,8kW

РЕРНА:

Внатрешни мерки (В/Ш/Д): 33.5/43/39 cm

Број на функции: 3 (0 + 3)

Дизајн на рерната: електричен вентилатор

Осветлување на рерната: Да

Моќност на горен грејач: 1.2 kW

Моќност на долен грејач: 1,1 kW

Решетка:  1

Длабока тава:  2

Корисен волумен на просторот за печење :  56 l

 

Електрично поврзување: 3N

Напон: 230 V ~

Вкупна моќност на приклучување: 8,3 kW

 

Бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Разговор во живо

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS