Акција
-20%
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
6.959 ден.8.699 ден.
6.959 ден.8.699 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE
16.325 ден.18.550 ден.
16.325 ден.18.550 ден.
-6%
BEKO WTE 7512 B0 Машина за перење алишта
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-12%
Electrolux EMS-20107 OX Вградна микробранова печка
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-25%
 Држач за LCD LED PDP ТV 26"-55" до 50кг
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.499 ден.2.890 ден.
2.499 ден.2.890 ден.
-20%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
10.999 ден.13.799 ден.
10.999 ден.13.799 ден.
-33%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
11.999 ден.17.999 ден.
11.999 ден.17.999 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување MARINA
8.140 ден.9.250 ден.
8.140 ден.9.250 ден.
-17%
Electrolux EN5284KOX Комбиниран фрижидер
49.999 ден.59.999 ден.
49.999 ден.59.999 ден.
KONCAR Машина за перење алишта PR 06 5 FB
 • KONCAR Машина за перење алишта PR 06 5 FB

KONCAR Машина за перење алишта PR 06 5 FB

10.199 ден.11.590 ден.
без ДДВ: 8.643 ден. Потребни наградни поени: 11000
Производител: Končar
Шифра на производ: PR 06 5 FB
Наградни поени: 150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Опис

 • Машина за перење
 • Електронски програматор
 • Полнење: фронтално
 • 15 програми
 • Капацитет на перењето: 5 кг
 • Број на вртежи на центрифугата: 600/ O/min
 • Систем за заштита од протекување
 • Сензор за надзор на пената
 • Предперење
 • Инокс барабан
 • Пумпа со филтер
 • Број на прегради во фиоката за детергент: 3
 • Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење
 • Посебни програми : супер брз програм, еко програм,дополнително плакнење
 • Заклучување за деца
 • Енергетска класа А
 • Енергетка класа на центрифуга: Е
 • Годишна потрошувачка на електрична енергија:167 kw
 • Потрошувачка на вода: 43 l
 • Димензии (ВxШxД): 84,5 x 59,7 x 49,7
 • Енергетска класа А
 • Капацитет на перењето: 5кг
 • Број на вртежи на центрифугата: 600 rpm
 • 3 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS