Акција
-8%
AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-10%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.890 ден.3.199 ден.
2.890 ден.3.199 ден.
-10%
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
18.990 ден.20.990 ден.
18.990 ден.20.990 ден.
-25%
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
16.719 ден.22.149 ден.
16.719 ден.22.149 ден.
-6%
BEKO RCSA 240 K 20W Комбиниран фрижидер
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-18%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.999 ден.21.999 ден.
17.999 ден.21.999 ден.
-3%
Gorenje KAS 53 FT 5.5kw
27.990 ден.28.990 ден.
27.990 ден.28.990 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-12%
Electrolux EMS-20107 OX Вградна микробранова печка
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
KONCAR Машина за перење алишта PR 10 7FCD3
 • KONCAR Машина за перење алишта PR 10 7FCD3

KONCAR Машина за перење алишта PR 10 7FCD3

12.499 ден.14.200 ден.
без ДДВ: 10.592 ден. Потребни наградни поени: 13500
Производител: Končar
Шифра на производ: PR 10 7FCD3
Наградни поени: 90
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Опис

 • Машина за перење
 • Електронски програматор
 • Полнење: фронтално
 • 15 програми
 • Капацитет на перењето: 7кг
 • Број на вртежи на центрифугата: 1000/ O/min
 • Систем за заштита од протекување
 • Регулација на центрифуга
 • Регулација на температура
 • Предперење
 • Инокс барабан
 • Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење
 • Посебни програми : супер брз програм, еко програм,дополнително плакнење
 • LED приказ на текот на програмот
 • Заклучување за деца
 • Енергетска класа А
 • Енергетка класа на центрифуга: C
 • Годишна потрошувачка на електрична енергија:222 kw
 • Годишна потрошувачка на вода: 10337l
 • Ниво на бучава : 58/76 dB
 • Димензии (ВxШxД): 85x60x55cm
 • Енергетска класа А
 • Капацитет на перењето: 7кг
 • Број на вртежи на центрифугата: 1000 rpm
 • 3 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS