Акција
-15%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-25%
 Држач за LCD LED PDP ТV 26"-55" до 50кг
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-6%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
-13%
Electrolux EGE-6172NOK Вградна плотна
13.999 ден.15.999 ден.
13.999 ден.15.999 ден.
-12%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-21%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
12.999 ден.16.499 ден.
12.999 ден.16.499 ден.
-19%
ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна
16.999 ден.20.999 ден.
16.999 ден.20.999 ден.
-12%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS
12.190 ден.13.850 ден.
12.190 ден.13.850 ден.
-19%
ELECTROLUX ESF5512 LOX  мaшина за садови
21.999 ден.26.999 ден.
21.999 ден.26.999 ден.
-18%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
17.999 ден.21.999 ден.
17.999 ден.21.999 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 21 Pin Control
12.340 ден.13.130 ден.
12.340 ден.13.130 ден.
KONCAR UKE 6040 K.CM1 Вградна плотна
  • KONCAR UKE 6040 K.CM1 Вградна плотна
  • KONCAR UKE 6040 K.CM1 Вградна плотна

KONCAR UKE 6040 K.CM1 Вградна плотна

8.620 ден.9.800 ден.
без ДДВ: 7.305 ден. Потребни наградни поени: 10500
Производител: Končar
Шифра на производ: KONCAR UKE 6040 K.CM1
Наградни поени: 110
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Боја: црна

Димензии (В/Ш):  52/59 cm

Димензии на отворот во кујнскиот елементот (В/Ш): 49/56 cm

Без рамка

Touch control

Индикатор за останата топлина:  да

Материјал: стаклокерамика

Предна лева рингла:  ø18cm/1,8kW

Предна десна рингла:  ø14cm/1,2kW

Задна лева рингла:  ø14cm/1,2kW

Задна десна рингла: ø18cm/1,8kW

 

Електрично поврзување: 1N

Напон: 230 V ~

Вкупна моќност на приклучување: 6 kW

 

3 години гаранција

Бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Разговор во живо

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS