Акција
-6%
Beko DB 7101 PA кондензациска сушара
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
-19%
ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна
16.999 ден.20.999 ден.
16.999 ден.20.999 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-17%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна
18.999 ден.22.999 ден.
18.999 ден.22.999 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
AEG BEE 431310M Вградна Рерна
22.999 ден.13.999 ден.
22.999 ден.13.999 ден.
-19%
ELECTROLUX ESF5512 LOX  мaшина за садови
21.999 ден.26.999 ден.
21.999 ден.26.999 ден.
-20%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
11.999 ден.14.999 ден.
11.999 ден.14.999 ден.
-12%
Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло
11.450 ден.12.999 ден.
11.450 ден.12.999 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 24 Pin Control
13.440 ден.14.300 ден.
13.440 ден.14.300 ден.
-10%
AUX 18000 bty климатизер 5.5kW
22.390 ден.24.900 ден.
22.390 ден.24.900 ден.
-5%
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
17.999 ден.18.999 ден.
17.999 ден.18.999 ден.
KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна
  • KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна
  • KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна
  • KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна

KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна

8.950 ден.10.400 ден.
без ДДВ: 7.585 ден. Потребни наградни поени: 10500
Производител: Končar
Шифра на производ: KONCAR UPO 20А IM
Наградни поени: 110
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Боја: црна/инокс

Енергетска класа А

Димензии (В/Ш/Д):  59,5/59,5/57,5 cm

Број на функции: 4

Осветлување на рерната: Да

Моќност на горен грејач: 1,2 kW

Моќност на долен грејач: 1,1 kW

Решетка:  1

Длабока тава:  1

Корисен волумен на просторот за печење :  58 l

 

Електрично поврзување: 1N

Напон: 230 V ~

Вкупна моќност на приклучување: 2,3 kW

 

3 години гаранција

Бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Разговор во живо

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS