Акција
-28%
Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
1.949 ден.2.699 ден.
1.949 ден.2.699 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-8%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-25%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
6.850 ден.9.140 ден.
6.850 ден.9.140 ден.
-27%
Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример
6.599 ден.8.999 ден.
6.599 ден.8.999 ден.
-27%

Распродадено

Bosch ART 23-18 LI Акумулаторски тример Bosch ART 23-18 LI Акумулаторски тример
7.999 ден.10.999 ден.
7.999 ден.10.999 ден.
-16%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
18.499 ден.21.999 ден.
18.499 ден.21.999 ден.
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-16%
INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа
4.190 ден.4.999 ден.
4.190 ден.4.999 ден.
KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна + KONCAR Вградна плотна UKE 6040 K.CM1
  • KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна + KONCAR Вградна плотна UKE 6040 K.CM1
  • KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна + KONCAR Вградна плотна UKE 6040 K.CM1
  • KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна + KONCAR Вградна плотна UKE 6040 K.CM1
  • KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна + KONCAR Вградна плотна UKE 6040 K.CM1
  • KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна + KONCAR Вградна плотна UKE 6040 K.CM1

KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна + KONCAR Вградна плотна UKE 6040 K.CM1

17.570 ден.
Потребни наградни поени: 17600
Производител: Končar
Шифра на производ: KONCAR UPO 20А IM + UKE 6040 K.CM1
Наградни поени: 90
Достапност: На залиха
Количина:

1. KONCAR UPO 20А IM Вградна рерна

Боја: црна/инокс

Енергетска класа А

Димензии (В/Ш/Д):  59,5/59,5/57,5 cm

Број на функции: 4

Осветлување на рерната: Да

Моќност на горен грејач: 1,2 kW

Моќност на долен грејач: 1,1 kW

Решетка:  1

Длабока тава:  1

Корисен волумен на просторот за печење :  58 l

Електрично поврзување: 1N

Напон: 230 V ~

Вкупна моќност на приклучување: 2,3 kW

 

2. KONCAR Вградна плотна UKE 6040 K.CM1

Приклучна сила : 6 kW

Боја : црна

Без рамка

4 полиња за готвење
-Предна лева површина за готвење: ел. зона ø18см / 1,8kw
-Десна зона за готвење: ел. зона ø14см / 1,2kW
-Задно лево место за готвење: ел. зона ø14см / 1,2kW
-Десно место за готвење: ел. зона ø18см / 1,8кВт

Димензии: в/ш/д 52×59 cm

Стаклокерамичка

Контрола на допир

Електрично поврзување: 1N

Напон: 230V

 

 

3 години гаранција

Бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-24%

Распродадено

ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна
20.999 ден.15.999 ден.
1 оценки
20.999 ден.15.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS