Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Krosno  F68c202030001010 чаши за виски ( 6 pcs )

1.499 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: KROSNO
  • Шифра:Krosno f68c202030001010 чаши за виски ( 6 pcs )
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха


Линија Фјорд

Марк Кросно

Еден вид чаша за виски

Капацитет 300 ml

Боја транспарентна

Материјал направен од стакло

Број на парчиња во комплетот6 ЕЕЗ.

Дополнителни информации е во машина за миење садови

Код на производителот F68C202030001010

Тежина на производот со индивидуално пакување: 2 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција