KRUPS

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Krups KP 1101 Oblo Nescafé Dolce Gusto кафемат
Обло бели Единствен систем за подготовка на пијалаци: еспресо, долго кафе, макијатo Едноставна и ј..
6.690 ден.
без ДДВ: 5.669 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS