Акција
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-40%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
899 ден.1.499 ден.
899 ден.1.499 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-10%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.890 ден.3.199 ден.
2.890 ден.3.199 ден.
-6%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
14.990 ден.15.999 ден.
14.990 ден.15.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
15.520 ден.17.250 ден.
15.520 ден.17.250 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
11.900 ден.13.530 ден.
11.900 ден.13.530 ден.
-21%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
9.492 ден.11.999 ден.
9.492 ден.11.999 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE
17.999 ден.20.460 ден.
17.999 ден.20.460 ден.
-5%
Favorit R-141 Фрижидер
7.099 ден.7.499 ден.
7.099 ден.7.499 ден.
-20%
Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка
2.399 ден.2.999 ден.
2.399 ден.2.999 ден.
Favorit 12000BTU Климатизер
 • Favorit 12000BTU Климатизер
 • Favorit 12000BTU Климатизер
 • Favorit 12000BTU Климатизер
 • Favorit 12000BTU Климатизер
 • Favorit 12000BTU Климатизер

Favorit 12000BTU Климатизер

13.999 ден.18.000 ден.
Потребни наградни поени: 14000
Производител: Favorit
Шифра на производ: 1200 btu
Наградни поени: 140
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики:

 • Капацитет:
 • Ладење: W 3520
 • Греење: W 3600
 • Енергетска класа: A
 • Потрошувачка:
 • Ладење: W 1050
 • Греење: W 990
 • Бучава:
 • Внатрешна единица: dB 34-38
 • Надворешна единица: dB ≤55
 • Работно подрачје: -7оC≤T≤43oC
 • Авто рестарт: Да
 • Sleep mode: Да
 • Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm: 240×180×770
 • Нето тежина kg: 7,5
 • Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm: 552×256×760
 •  Нето тежина kg: 30
 • Разладувачки медиум
 • Freon: R410A

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS