Акција
-20%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
18.399 ден.22.999 ден.
18.399 ден.22.999 ден.
-8%
AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
-12%

Распродадено

Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло
11.450 ден.12.999 ден.
11.450 ден.12.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-28%
Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
1.949 ден.2.699 ден.
1.949 ден.2.699 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
11.900 ден.13.530 ден.
11.900 ден.13.530 ден.
-5%
Favorit R-141 Фрижидер Favorit R-141 Фрижидер
7.099 ден.7.499 ден.
7.099 ден.7.499 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-27%
Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример
6.599 ден.8.999 ден.
6.599 ден.8.999 ден.
Laica Elegance 3000 J9570A1 Бокал за филтрирање вода + 6 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
  • Laica Elegance 3000 J9570A1 Бокал за филтрирање вода + 6 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
  • Laica Elegance 3000 J9570A1 Бокал за филтрирање вода + 6 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
  • Laica Elegance 3000 J9570A1 Бокал за филтрирање вода + 6 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
  • Laica Elegance 3000 J9570A1 Бокал за филтрирање вода + 6 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
  • Laica Elegance 3000 J9570A1 Бокал за филтрирање вода + 6 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК

Laica Elegance 3000 J9570A1 Бокал за филтрирање вода + 6 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК

2.199 ден.
Потребни наградни поени: 2200
Производител: Laica
Шифра на производ: J9570A1
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:

Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција

·  Италијански дизајн

·  Soft touch рачка

· “QuickFill” капак за брзо полнење

· Индикатор за промена на потрошени филтри

·Вкупен волумен 2.3l

 Капацитет на филтрирана вода 1,2 лит.
 
 Тежина 0,6 кг

 Подарок 6 филтри во комплетот

Ова е првата колекција на бокали со филтер за вода кои покрај основната функција, имаат и задача да го освежат и да го направат повесел вашиот живот. Одлични за прочистување на водата и за добивање на свежа и здрава вода!

Филтерот има 5 нивоа на филтрирање и ја намалува тврдоста на водата, ги отстранува хлорот, тешките метали, пестициди, а со тоа значително го подобрува вкусот и квалитетот на водата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS