Акција
-13%
ISKRA AF-32Q air фритеза ISKRA AF-32Q air фритеза
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-13%
Iskra ERO  IE-CS1800 Циркуларна пила Iskra ERO  IE-CS1800 Циркуларна пила
6.999 ден.7.999 ден.
6.999 ден.7.999 ден.
-25%
Iskra DT2140 Електричен тример за трева Iskra DT2140 Електричен тример за трева
2.999 ден.3.999 ден.
2.999 ден.3.999 ден.
-10%
Iskra DH1500-HEX Кршач Iskra DH1500-HEX Кршач
12.999 ден.14.499 ден.
12.999 ден.14.499 ден.
-11%
Iskra BK530 Бензиска косилка за трева Iskra BK530 Бензиска косилка за трева
20.990 ден.23.500 ден.
20.990 ден.23.500 ден.
-12%
Iskra  BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra  BG-TU430 Грбен бензински тример
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
-27%
Iskra DL-BL01GS блендер Iskra DL-BL01GS блендер
2.699 ден.3.699 ден.
2.699 ден.3.699 ден.
-16%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
50.499 ден.59.999 ден.
50.499 ден.59.999 ден.
LENOVO E1 робот правосмукалка
  • LENOVO E1 робот правосмукалка
  • LENOVO E1 робот правосмукалка

LENOVO E1 робот правосмукалка

15.999 ден.17.999 ден.
Потребни наградни поени: 18000
Производител: Lenovo
Шифра на производ: E1 ROBOT
Достапност: На залиха
Количина:

РОБОТСКА ПРАВОСМУКАЛКА.МАПИРАЊЕ СО V-SLAM,СИСТЕМАТСКА ШЕМА ЗА ЧИСТЕЊЕ;WI-FI ПОВРЗУВАЊЕGOOGLE HOME И ALEXA ДОПОЛНИТЕЛЕН ИЗБОР,ТИВОК МОТОР СО МОЌНОСТ ОД 1400PA СТЕПЕН НА ВАКУУМ,МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОНТРОЛЕР СО LCD ЕКРАН,ПОДЕСУВАЊА НА ФУНКЦИИ ЗА 7 ДЕНА СО АПЛИКАЦИЈА,АВТОМАТСКИ ПОЛНАЧВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ ПРИБЛИЖНО 5 ЧАСА,ONE-KEY PLANNING TECH ЗА ЗАПАМТУВАЊЕ НА ПАТЕКАТА И ДВИЖЕЊЕТО11 ГРУПИ НА СЕНЗОРИ ПРОТИВ СУДИР.HEPA И ПРИМАРЕН ФИЛТЕР,ДО 1,5 СММОЖНОСТ ЗА КАЧУВАЊЕЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ НА ТЕПИХ.ВЛЕЗЕН НАПОН: AC 100 ~ 240V, 50 / 60HZ,НАПОН НА ИЗЛЕЗЕН ПОЛНАЧ: 19V 0,6A,БАТЕРИЈА:14.4V 2600MAH (LG CELL PACKED BY BYD),120 МИН / ТВРД ПОД, 80 ~ 90 МИН / КИЛИМ (9 ~ 20ММ ДОЛЖИНА НА ВЛАКНО),КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ЃУБРЕ:300ML.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Lenovo LENOVO E1 робот правосмукалка РОБОТСКА ПРАВОСМУКАЛКА.МАПИРАЊЕ СО V-SLAM,СИСТЕМАТСКА ШЕМА ЗА ЧИСТЕЊЕ;WI-FI ПОВРЗУВАЊЕGOOGLE HOME И ALEXA ДОПОЛНИТЕЛЕН ИЗБОР,ТИВОК МОТОР СО МОЌНОСТ ОД 1400PA СТЕПЕН НА ВАКУУМ,МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОНТРОЛЕР СО LCD ЕКРАН,ПОДЕСУВАЊА НА ФУНКЦИИ ЗА 7 ДЕНА СО АПЛИКАЦИЈА,АВТОМАТСКИ ПОЛНАЧВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ ПРИБЛИЖНО 5 ЧАСА,ONE-KEY PLANNING TECH ЗА ЗАПАМТУВАЊЕ НА ПАТЕКАТА И ДВИЖЕЊЕТО11 ГРУПИ НА СЕНЗОРИ ПРОТИВ .. Category: Product #: E1 ROBOT Regular price: 15.999 ден. 15.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store