Акција
-13%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.799 ден.3.199 ден.
2.799 ден.3.199 ден.
-38%
BAUER FH-511 калорифер
799 ден.1.299 ден.
799 ден.1.299 ден.
-7%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-6%
Gorenje SIT2700RI пегла
3.390 ден.3.590 ден.
3.390 ден.3.590 ден.
-18%
Indesit DFG-15B1 A EU Машина за миење садови
13.999 ден.16.998 ден.
13.999 ден.16.998 ден.
-17%
Fabbygo Корпа за дрва
999 ден.1.199 ден.
999 ден.1.199 ден.
-2%
Gorenje FH400w сандак
16.490 ден.16.790 ден.
16.490 ден.16.790 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-12%
BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта
16.199 ден.18.499 ден.
16.199 ден.18.499 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
Leov бојлер 80л AD80V
 • Leov бојлер 80л AD80V
 • Leov бојлер 80л AD80V
 • Leov бојлер 80л AD80V

Leov бојлер 80л AD80V

4.699 ден.5.200 ден.
без ДДВ: 3.982 ден. Потребни наградни поени: 5500
Производител: Leov
Шифра на производ: AD 80 V
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Модел: AD 80 V
 • Волумен: 80L
 • Kазан: челичен лим-емајлиран
 • Монтажа: Вертикална
 • Греач: 1,5 kw
 • Тежина: 22.2kg
 • Димензии: 740 х440х440

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-7%
ARISTON VLS-100 pro
14.999 ден.13.999 ден.
14.999 ден.13.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS