Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bellissima professional TC фигаро за коса

1.999 ден.
2.399 ден.
Потребни наградни поени: 2100
 • Производител: imetec
 • Шифра:Bellissima professional TC
 • Наградни поени:50
 • Достапност:На залиха

Фигаро за коса 

 • ON/OFF копче
 • Max. температура - 2100C
 • Вртлив кабел
 • Брзо загревачки систем
 • Ладен завршеток
 • Дијаметар - 32mm
 • LCD дисплеј
 • Сјајна титаниумска обвивка

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција