Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина

1.299 ден.
1.699 ден.
Потребни наградни поени: 1700
  • Производител: Grundig
  • Шифра:17
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Елегантен рамен дизајн
LCD дисплеј
Вклучување со "Step On"
Автоматско исклучување по 60 секунди
180 kg мерен капацитет, со 100 gr градација
Мери во kf, lb, st
Голема мерна површина (310 х 310 mm)
Работи на 4 х ААА батерии (вклучени во пакувањето)
Индикатор за слаба батерија, и преоптоварување
Бело стакло и декоративни цвекиња

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција