Акција
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-25%
Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева
9.150 ден.12.200 ден.
9.150 ден.12.200 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-9%
BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг
46.999 ден.51.899 ден.
46.999 ден.51.899 ден.
-57%

Распродадено

ISKRA CJ-8007-GY цедалка OUTLET ISKRA CJ-8007-GY цедалка OUTLET
499 ден.1.149 ден.
499 ден.1.149 ден.
-23%

Распродадено

INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа
5.599 ден.7.299 ден.
5.599 ден.7.299 ден.
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-20%
Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка
2.399 ден.2.999 ден.
2.399 ден.2.999 ден.
-16%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
50.499 ден.59.999 ден.
50.499 ден.59.999 ден.
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-18%
Iskra QT3040 Електрична косилка Iskra QT3040 Електрична косилка
6.999 ден.8.499 ден.
6.999 ден.8.499 ден.
Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса
 • Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса
 • Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса
 • Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса
 • Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса

Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса

1.890 ден.
Потребни наградни поени: 1900
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje HS110PR Ceramic
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

Екстра јонска нега

 • Jамка за закачување 
 • Завртете го кабелот 360 °
 • Пловечки плочи
 • Материјали на плочи: керамика
 • Должина на плочи: 110 mm
 • Едноставна електронска контрола
 • Поставување на температура: континуирано
 • LCD екран
 • Безбедно заклучување
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Материјал: пластика + метал
 • Напон (V): 110-240 V
 • Рејтинг за конекција: 55 W
 • Должина на кабелот за напојување: 2 m
 • Димензии (Ш × В × Д): 33,5 × 8,5 × 3,5 см
 • Димензии на спакуван производ (Ш × В × Д): 35 × 9 × 6 см
 • Код: 728100
 • EAN код: 3838782026911

Гаранција: 24 месеци 

Бесплатна достава до вашиот дом! 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
Gorenje Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса Екстра јонска нега Jамка за закачување  Завртете го кабелот 360 ° Пловечки плочи Материјали на плочи: керамика Должина на плочи: 110 mm Едноставна електронска контрола Поставување на температура: континуирано LCD екран Безбедно заклучување Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Материјал: пластика + метал Напон (V): 110-240 V Рејтинг за конекција: 55 W Дол.. Category: Product #: Gorenje HS110PR Ceramic Regular price: 1.890 ден. 1.890 Available from: КРУСЕЛ e-Store