Акција
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-33%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
999 ден.1.499 ден.
999 ден.1.499 ден.
-34%
ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина
899 ден.1.359 ден.
899 ден.1.359 ден.
-30%
ISKRA CJ-8005-LI цедалка ISKRA CJ-8005-LI цедалка
699 ден.999 ден.
699 ден.999 ден.
-16%

Распродадено

INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа
4.190 ден.4.999 ден.
4.190 ден.4.999 ден.
-12%
Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло
11.450 ден.12.999 ден.
11.450 ден.12.999 ден.
-5%
Favorit R-141 Фрижидер Favorit R-141 Фрижидер
7.099 ден.7.499 ден.
7.099 ден.7.499 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
 • Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
 • Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
 • Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
 • Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty

Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty

1.550 ден.
Потребни наградни поени: 1500
Производител: Gorenje
Шифра на производ: 728101
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:

Контрола на температурата

Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C
Копчето за контрола на вртење на температурата го олеснува стилот на вашата коса.
Едноставно користете го ротирачкото копче за да ја поставите идеалната температура за вашиот тип на коса.

Керамички плочи

Заштита и сјај

Долгите лебдечки плочи од 90 мм се совршени за побрзо и поедноставно зацврстување на косата.
Керамичката површина овозможува лесно пливање и ја штити косата од кршење.

Технички детали

 • Екстра јонска нега
 • Виси јамка
 • Завртете го кабелот 360 °
 • Пловечки плочи
 • Материјали на плочи: керамика
 • Должина на плочи: 90 мм
 • Едноставна механичка контрола
 • Поставување на температура: континуирано
 • Безбедно заклучување
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Материјал: пластика + метал
 • Напон (V): 220-240 V
 • Рејтинг за конекција: 43 W
 • Должина на кабелот за напојување: 2 m
 • Димензии (Ш × В × Д): 31 × 7,5 × 3,5 см
 • Димензии на спакуван производ (Ш × В × Д): 31,7 × 8 × 6 см
 • Код: 728101

EAN код: 3838782026928

Гаранција: 24 месеци 

Упатство за употреба може да симнете ТУКА.

Бесплатна достава до вашиот дом! 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
Gorenje Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty Контрола на температурата Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C Копчето за контрола на вртење на температурата го олеснува стилот на вашата коса. Едноставно користете го ротирачкото копче за да ја поставите идеалната температура за вашиот тип на коса. Керамички плочи Заштита и сјај Долгите лебдечки плочи од 90 мм се совршени за побрзо и поедноставно зацврстување на косата. Керамичката п.. Category: Product #: 728101 Regular price: 1.550 ден. 1.550 Available from: КРУСЕЛ e-Store