Акција
-20%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
7.992 ден.9.990 ден.
7.992 ден.9.990 ден.
-9%
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-15%

Распродадено

Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-7%

Распродадено

Iskra DF-002 Вентилатор за на маса Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
1.399 ден.1.499 ден.
1.399 ден.1.499 ден.
-15%

Распродадено

Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
2.294 ден.2.699 ден.
2.294 ден.2.699 ден.
-20%
Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
2.799 ден.3.490 ден.
2.799 ден.3.490 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-3%
Gorenje KAS 53 FT 5.5kw Gorenje KAS 53 FT 5.5kw
27.990 ден.28.990 ден.
27.990 ден.28.990 ден.
Revlon RVIR 1409 керамичко фигаро за коса
 • Revlon RVIR 1409 керамичко фигаро за коса
 • Revlon RVIR 1409 керамичко фигаро за коса
 • Revlon RVIR 1409 керамичко фигаро за коса
 • Revlon RVIR 1409 керамичко фигаро за коса

Revlon RVIR 1409 керамичко фигаро за коса

1.659 ден.2.499 ден.
Потребни наградни поени: 2500
Производител: REVLON
Шифра на производ: RVIR 1409
Наградни поени: 40
Достапност: На залиха
Количина:

Печена керамика обезбедува топлина за супериорен сјај и дефиниција
Постојаната керамичка топлина ја одржува топлината низ процесот на стајлинг
До 200 степени C  -  со 20 поставувања за топлина
Брзо загревање обезбедува брзо и лесно обликување
Професионален вртлив кабел

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
REVLON Revlon RVIR 1409 керамичко фигаро за коса Печена керамика обезбедува топлина за супериорен сјај и дефиниција Постојаната керамичка топлина ја одржува топлината низ процесот на стајлинг До 200 степени C  -  со 20 поставувања за топлина Брзо загревање обезбедува брзо и лесно обликување Професионален вртлив кабел .. Category: Product #: RVIR 1409 Regular price: 1.659 ден. 1.659 Available from: КРУСЕЛ e-Store