Акција
-27%
Gorenje GS63160S машина за садови
18.991 ден.25.990 ден.
18.991 ден.25.990 ден.
-19%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
19.492 ден.23.999 ден.
19.492 ден.23.999 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-27%
Iskra DL-BL01GS блендер
2.699 ден.3.699 ден.
2.699 ден.3.699 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-9%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.499 ден.11.499 ден.
10.499 ден.11.499 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-7%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
19.499 ден.20.999 ден.
19.499 ден.20.999 ден.
-19%
Grundig MT-3910 Мини тример
649 ден.799 ден.
649 ден.799 ден.
-6%
Blanco бојлер 50л AD50V
4.499 ден.4.800 ден.
4.499 ден.4.800 ден.
-10%
AUX 18000 bty климатизер 5.5kW
22.390 ден.24.900 ден.
22.390 ден.24.900 ден.
-20%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
18.399 ден.22.999 ден.
18.399 ден.22.999 ден.
Rowenta SF4522D0 Преса за коса
 • Rowenta SF4522D0 Преса за коса
 • Rowenta SF4522D0 Преса за коса
 • Rowenta SF4522D0 Преса за коса
 • Rowenta SF4522D0 Преса за коса
 • Rowenta SF4522D0 Преса за коса
 • Rowenta SF4522D0 Преса за коса
 • Rowenta SF4522D0 Преса за коса

Rowenta SF4522D0 Преса за коса

2.999 ден.
Потребни наградни поени: 3500
Производител: Rowenta
Шифра на производ: THMR-Cd-9136136
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Преса за коса, која израмнува и витка

Со Liss & Curl пресата на Rowenta е лесно да го постигнете посакуваниот изглед на вашата фризура.
Има 2 во 1 функции, за исправање и виткање на косата, а воедно Keratine & Shine плочките ја штитат и освежуваат косата.
Направете фризура во различен стил – права, кадрава, брановидна, подигната, и многу повеќе!
Пресата е лесна за користење, со читлив дисплеј, и дофатливи контроли, со модерен дизајн и грејни плочки со технологија за сјајна и здрава коса.

Карактеристики:
LED дисплеј
Брзо загревање
Температурен опсег – 130 до 230 C
Тесни плочки – 2.5 cm
Систем за заклучување
Ротирачки кабел
Кератин и сјај технологија на плочките
Боја – Црна со сребрено
1 година гаранција

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS