Акција
-21%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
12.999 ден.16.499 ден.
12.999 ден.16.499 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-12%
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
4.390 ден.4.990 ден.
4.390 ден.4.990 ден.
-11%
Ferre GL-9350 LUXURY плински шпорет 90sm
23.990 ден.26.999 ден.
23.990 ден.26.999 ден.
-22%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
10.199 ден.12.999 ден.
10.199 ден.12.999 ден.
-5%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво
12.300 ден.12.999 ден.
12.300 ден.12.999 ден.
-20%
Gorenje BN1000W Nutri Power блендер
3.690 ден.4.590 ден.
3.690 ден.4.590 ден.
-11%
EcoSpar КАРИНА Печка на пелети
46.990 ден.52.999 ден.
46.990 ден.52.999 ден.
-20%
ECG RZ-11 апарат за варење ориз
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-21%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
15.799 ден.19.999 ден.
15.799 ден.19.999 ден.
-10%
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
18.990 ден.20.990 ден.
18.990 ден.20.990 ден.
-26%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
9.999 ден.13.499 ден.
9.999 ден.13.499 ден.
Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
 • Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер

Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер

23.999 ден.28.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден. Потребни наградни поени: 29500
Производител: Liebherr
Шифра на производ: THMR-Cd-9151314
Наградни поени: 300
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност
“Smart Frost” технологија, за зачувување на свежината на храната, со посебни сензори кои ја регулираат температурата и влажноста на воздухот во замрзнувачот
“Super Frost” Технологија, за брзо замрзнување
“Frost Control” Технологија за задржување на температурата во случај на снемување струја
“Alarms” Звучни сигнали кои предупредуваат за отворена врата по 60 секунди, и опаѓање на температурата
“Duo Cooling” Две посебни контроли за температура, спречува размена на воздух помеѓу ладилникот и замрзнувачот, со што се спречува мешање на мирис и сушење на храната
“Cool Plus” опција, која постепено ја намалува температурата во ладилникот, за оптимална околина во која е складирана храната
“Vario Space” Голем и променлив просторен капацитет, за складирање големи парчиња
“Frost Safe” опција што ја чува температурата подолго време, на одбраното ниво
Држач за шишиња, Проѕирни фиоки во замрзнувачот, опција за отварање на вратите лево / десно
Копчиња и дисплеј за контролирање на температурата, поставени позади вратата, за заштита
‘”Child Lock” заштита
Автоматско одмрзнување
LED осветлување
Стаклени полици
Проѕирни фиоки


Ефикасност – А++
Годишна потрошувачка – 216 kwh
Климатска класа – SN-ST
Бучавост – 40 db
Капацитет – 310 lit.
Капацитет на ладилникот – 222 lit.
Капацитет на замрзнувачот – 88 lit.
Димензии (В/Ш/Д) – 181.7 x 60 x 62.5 cm
Тежина – 70.3 kg
3 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS