Акција
-6%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-26%
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
30.999 ден.41.999 ден.
30.999 ден.41.999 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
-24%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
10.499 ден.13.799 ден.
10.499 ден.13.799 ден.
-17%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS
12.190 ден.13.850 ден.
12.190 ден.13.850 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-5%
Beko DU 7112 PA кондензациска сушара
17.999 ден.18.999 ден.
17.999 ден.18.999 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-25%
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
16.719 ден.22.149 ден.
16.719 ден.22.149 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-7%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
 • Liebherr KPEF-4350 Фрижидер

Liebherr KPEF-4350 Фрижидер

72.998 ден.
без ДДВ: 61.863 ден. Потребни наградни поени: 73500
Производител: Liebherr
Шифра на производ: THMR-Cd-9152572
Наградни поени: 350
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Фрижидер, со високи преформанси и ефикасност
Blu Performance” технологија која овозмозхува поголем капацитет на ладилникот, а во исто време заштедува енергија и допринесува висока ефикасност
“Bio Cool” Технологија, со регулатор од кој можете да одберете ниво на влажност во “Bio” фиоката. Со таа функција се задржува свежината на храната
“2.4 Color Touch Display” За лесно контролирање на температурата преку дисплеј на допир
“Glass Line” Стаклени полици, и проѕирни фиоки, со ултра модерен дизајн, лесни за чистење и подесување
In Handle” Голема рачка со вграсен механизам за отварање, со елегантен изглед и безпрекорен квалитет
“Soft system” За меко и лесно затворање на вратата. Спречува нагло затворање и случајно истурање течност од шишињата кои би биле складирани на вратата
“Vario Space” Голем и променлив просторен капацитет, за складирање големи парчиња
Power Cooling” Технологија за брзо разладување и оддржување постојана температура во ладилникот, овожможува задржување на свежината на храната со циркулирање свеж воздух. Механизмот има активна јагленска филтрација.
“Super Cool” Технологија за брзо разладување – 2 C се постигнува за 25 минути
“Smart Steel” Инокс финиш, отпорен на отпечатоци од прсти
Држач за шишиња, Променлива гума на вратата, Проѕирни фиоки во замрзнувачот, опција за отварање на вратите лево / десно
Копчиња и дисплеј за контролирање на температурата, поставени позади вратата, за заштита
‘”Child Lock” заштита
Автоматско одмрзнување
LED осветлување
Стаклени полици
Проѕирни фиоки


Ефикасност – А+++
Годишна потрошувачка – 63 kwh
Климатска класа – SN-T
Бучавост – 37 db
Капацитет – 390 lit.
Димензии (В/Ш/Д) – 185 x 61.5 x 75.1 cm
Тежина – 73.8 kg
3 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS