Акција
-8%
Favorit R-141 Фрижидер Favorit R-141 Фрижидер
7.399 ден.7.999 ден.
7.399 ден.7.999 ден.
-16%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
50.499 ден.59.999 ден.
50.499 ден.59.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"  EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-8%
BLANCO MILI INOX чешма BLANCO MILI INOX чешма
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-13%
Iskra  QT3040 Електрична косилка Iskra  QT3040 Електрична косилка
6.999 ден.7.999 ден.
6.999 ден.7.999 ден.
-25%
Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
2.150 ден.2.870 ден.
2.150 ден.2.870 ден.
ЛИЗГАЛКА 3 М АКТУ АМCA
  • ЛИЗГАЛКА 3 М АКТУ АМCA
  • ЛИЗГАЛКА 3 М АКТУ АМCA

ЛИЗГАЛКА 3 М АКТУ АМCA

10.999 ден.
Потребни наградни поени: 11000
Шифра на производ: 9056773
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:
За деца на возраст од 3-12 години, носивост: до 50 кг, димензии : 320/150/192 см, должина на слајд: 300 см, длабок слајд за поголема безбедност: 15 см, 4 не- чекори за лизгање, метална рамка со дебелина од 30 мм, пластични огради.
 
Дизајнирано и изработено во Франција.
ПРЕДУПРЕДУВАЕ! САМО ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА; НЕ Е ПОДОБНИ ЗА ДЕЦА ПОД ТРИ ГОДИНИ; МАКСИМАЛНА ТОВАРА 50 Кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
ЛИЗГАЛКА 3 М АКТУ АМCA За деца на возраст од 3-12 години, носивост: до 50 кг, димензии : 320/150/192 см, должина на слајд: 300 см, длабок слајд за поголема безбедност: 15 см, 4 не- чекори за лизгање, метална рамка со дебелина од 30 мм, пластични огради.   Дизајнирано и изработено во Франција. ПРЕДУПРЕДУВАЕ! САМО ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА; НЕ Е ПОДОБНИ ЗА ДЕЦА ПОД ТРИ ГОДИНИ; МАКСИМАЛНА ТОВАРА 50 Кг. .. Category: Product #: 9056773 Regular price: 10.999 ден. 10.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store