Акција
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-13%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
25.999 ден.29.998 ден.
25.999 ден.29.998 ден.
-25%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
2.499 ден.3.335 ден.
2.499 ден.3.335 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-8%
AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-20%

Распродадено

Iskra  QT3023 Електрична косилка Iskra  QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-20%
Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер
1.599 ден.1.999 ден.
1.599 ден.1.999 ден.
-25%
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
1.900 ден.2.550 ден.
1.900 ден.2.550 ден.
-13%
ISKRA AF-32Q air фритеза ISKRA AF-32Q air фритеза
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
ЛУЛАШКА ДРВЕНА 2.3 М 2 СЕДИШТА + СКАЛИ Ј-15358П6
  • ЛУЛАШКА ДРВЕНА 2.3 М 2 СЕДИШТА + СКАЛИ Ј-15358П6
  • ЛУЛАШКА ДРВЕНА 2.3 М 2 СЕДИШТА + СКАЛИ Ј-15358П6

ЛУЛАШКА ДРВЕНА 2.3 М 2 СЕДИШТА + СКАЛИ Ј-15358П6

9.890 ден.10.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
Шифра на производ: ЛУЛАШКА ДРВЕНА 2.3 М 2 СЕДИШТА + СКАЛИ Ј-15358П6
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:
За 3 деца на возраст од 5-12 години, димензии (w / d / h): 242/215/230 cm, дијаметар на горната шипка: 100 mm, дијаметар на нозете: 80 mm, направено од борово дрво, метални делови за поврзување , во согласност со строгите европски стандарди, лесно склопување.
 
ПРЕДУПРЕДУВАЕ! САМО ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА. САМО ЗА ДОМАШНА ПОТРЕБА. НЕ ПОДОБНО ЗА ДЕЦА ПОД ТРИ ГОДИНИ. МАКСИМАЛНА НОСИВОСТ  50 Кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
ЛУЛАШКА ДРВЕНА 2.3 М 2 СЕДИШТА + СКАЛИ Ј-15358П6 За 3 деца на возраст од 5-12 години, димензии (w / d / h): 242/215/230 cm, дијаметар на горната шипка: 100 mm, дијаметар на нозете: 80 mm, направено од борово дрво, метални делови за поврзување , во согласност со строгите европски стандарди, лесно склопување.   ПРЕДУПРЕДУВАЕ! САМО ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА. САМО ЗА ДОМАШНА ПОТРЕБА. НЕ ПОДОБНО ЗА ДЕЦА ПОД ТРИ ГОДИНИ. МАКСИМАЛНА НОСИВОСТ  5.. Category: Product #: ЛУЛАШКА ДРВЕНА 2.3 М 2 СЕДИШТА + СКАЛИ Ј-15358П6 Regular price: 9.890 ден. 9.890 Available from: КРУСЕЛ e-Store