Акција
-9%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
14.499 ден.15.999 ден.
14.499 ден.15.999 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-20%

Распродадено

Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-26%
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева
5.199 ден.6.999 ден.
5.199 ден.6.999 ден.
-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
3.199 ден.3.490 ден.
3.199 ден.3.490 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-6%
 BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-13%
ISKRA AF-32Q air фритеза ISKRA AF-32Q air фритеза
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
ЛУЛАШКА ЕМА 120Х145Х94 СМ
 • ЛУЛАШКА ЕМА 120Х145Х94 СМ
 • ЛУЛАШКА ЕМА 120Х145Х94 СМ
 • ЛУЛАШКА ЕМА 120Х145Х94 СМ

ЛУЛАШКА ЕМА 120Х145Х94 СМ

3.999 ден.
Потребни наградни поени: 4000
Шифра на производ: ЛУЛАШКА ЕМА 120Х145Х94 СМ
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:

Производот е дизајниран и произведен во Франција и е во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Оваа лулашка за бебиња е погодна за надворешна и внатрешна употреба, благодарение на стапалата што не се лизгаат направени од пластика. Погоден за бебиња на возраст од 9 месеци и повеќе, до максимална корисничка тежина од 20 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
ЛУЛАШКА ЕМА 120Х145Х94 СМ Производот е дизајниран и произведен во Франција и е во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Оваа лулашка за бебиња е погодна за надворешна и внатрешна употреба, благодарение на стапалата што не се лизгаат направени од пластика. Погоден за бебиња на возраст од 9 месеци и повеќе, до максимална корисничка тежина од 20 кг. .. Category: Product #: ЛУЛАШКА ЕМА 120Х145Х94 СМ Regular price: 3.999 ден. 3.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store