Акција
-11%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-8%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
-10%
ISKRA CJ-8005-LI цедалка ISKRA CJ-8005-LI цедалка
899 ден.999 ден.
899 ден.999 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-20%

Распродадено

Iskra  QT3023 Електрична косилка Iskra  QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-25%
Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
2.150 ден.2.870 ден.
2.150 ден.2.870 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА
  • ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА
  • ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА
  • ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА
  • ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА

ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА

14.999 ден.16.999 ден.
Потребни наградни поени: 15500
Шифра на производ: 9050597
Наградни поени: 400
Достапност: На залиха
Количина:
За 6 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 336/214/220 cm, дијаметар на металната рамка: 50 mm, во согласност со строгите европски стандарди, лесно склопување.
 
Дизајнирано и изработено во Франција.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lulaska ljuljaska

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА За 6 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 336/214/220 cm, дијаметар на металната рамка: 50 mm, во согласност со строгите европски стандарди, лесно склопување.   Дизајнирано и изработено во Франција. .. Category: Product #: 9050597 Regular price: 14.999 ден. 14.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store